KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15249426
nr 1524 9426
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 67/75, bladets mått: 67x52 cm, yttermått inklusive ram: 82x65 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:15:53
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard